Inne

Odzyskanie utraconej wybranki, jest dla nas ważne niezależnie od wieku.

Kwestia tego, jak odzyskać byłą dziewczynę pojawiał się częstokroć w różnych czasopismach młodzieżowych, zanim dostęp do globalnej sieci internet był rozpowszechniony tak bardzo, jak w obecnych czasach. Jak zapewne wiemy, z biegiem czasu czasopisma ustąpiły miejsca odpowiednim witrynom internetowym, a mówiąc dokładniej – forom internetowym.

 

Na internetowych forach użytkownicy zadają różnego typu pytania, oraz proszą o jakieś rady, bo nie wiedzą, co mają zrobić w wielu różnych momentach, a całkiem prawdopodobne, że po prostu bardzo boją się porozmawiać o danej sprawie z członkami rodziny. Zaś w globalnej sieci tak naprawdę nikt nie wie kim jesteśmy, nie jesteśmy zmuszeni ujawniać się z imienia oraz nazwiska, jesteśmy całkowicie anonimowi. To właśnie dlatego spora ilość z nas preferuje taki typ pomocy niżeli wygadanie się – mówiąc potocznie – bliskiej osobie na dręczący nas temat. Odzyskanie utraconej wybranki, bez względu na to czy jesteśmy dorosłymi ludźmi czy nastolatkami, jest dla nas ważne bez względu na nasz wiek. Myśląc stereotypowo może nam się wydawać, iż osoby, które jeszcze nie są dorosłe, szukając pomocy na ten temat w internecie są niepoważne, pragną skierować na siebie uwagę itd.

 

To nie jest właściwe podejście, ponieważ dla cierpiącej z powodu straty miłości osoby jest to istotne niezależnie od tego ile ma lat. A nierzadko, dla głupiego żartu ktoś może potrzebującej osobie w internecie napisać w prostacki a także głupi sposób, co nadal bardziej może pogorszyć stan osoby proszącej o pomoc. Z powodu miłości możemy cierpieć w każdym wieku, więc jeżeli ktoś szuka pomocy, jesteśmy zobowiązani zapewnić mu ją w taki sposób, w jaki jest to potrzebne – może w oparciu o osobiste doświadczenia. Mnóstwo par ma bardzo burzliwą historię, ponieważ wielu ludzi albo rozstało się ostatecznie, albo zdecydowało, że dadzą sobie jeszcze jedną szansę i powrócili do siebie, mimo tego, iż sytuacja, jaka wywołała ich rozstanie spowodowała, że związku nie da się w żaden sposób naprawić. Osoba, która zawiodła swoją drugą połówkę, starała się wówczas z całych sił odnowić w drugiej osobie stracone zaufanie. Jest to proces bardzo długi, lecz z pewnością nie niemożliwy. Jeżeli tylko udowodnimy komuś kogo kochamy z całych sił, iż jest dla nas bardzo ważny, pomimo tego co mu zrobiliśmy będzie chciał nam wybaczyć i być może ponownie będziecie razem. Ażeby takie zdarzenia nie występowały, trzeba być uważni. Czasami jednak robimy coś zanim pomyślimy, iż absolutnie nie powinniśmy tego zrobić i… wiadomo, jak to się kończy. Wówczas trzeba pokazać bliskiej osobie, iż jest dla nas ważna oraz to, że jedynie ją kochamy.

 

Jednak wybaczenie to nie koniec, bo od tego jak w późniejszym czasie będziemy się sprawować, zależy to czy związek przetrwa długie lata, a być może nawet całe życie. Osoba, którą zawiedliśmy, pomimo wybaczenia z pewnością cały czas ma żal do drugiej o to, co się wydarzyło i jeżeli taka sytuacja ponownie się zdarzy, jeszcze jedna szansa na przebaczenie może się nie nadarzyć mimo tego, iż niezwykle kogoś kochamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *